Collection: FLOATING SHELVES
Contemporary or Rustic, we have a Custom Floating Shelf to accent your decor style. Bring the warmth and beauty of our Pennsylvania hardwood with its amazing grain and color into any space. Â

-
LIVE EDGE HONEY LOCUST FLOATING SHELF
Regular price From $217.60 USDRegular priceUnit price / per$256.00 USDSale price From $217.60 USDSale -
WALNUT FLOATING SHELVES
Regular price From $184.45 USDRegular priceUnit price / per$217.00 USDSale price From $184.45 USDSale -
LIVE EDGE WALNUT FLOATING SHELVES
Regular price From $154.70 USDRegular priceUnit price / per$182.00 USDSale price From $154.70 USDSale -
LIVE EDGE SUGAR MAPLE FLOATING SHELVES
Regular price From $158.60 USDRegular priceUnit price / per$174.00 USDSale price From $158.60 USDSale -
LIVE EDGE SYCAMORE FLOATING SHELVES
Regular price From $217.60 USDRegular priceUnit price / per$256.00 USDSale price From $217.60 USDSale -
ENGLISH WALNUT FLOATING SHELVES
Regular price From $232.90 USDRegular priceUnit price / per$274.00 USDSale price From $232.90 USDSale -
BURLY EDGE ELM FLOATING SHELVES
Regular price From $387.60 USDRegular priceUnit price / per$456.00 USDSale price From $387.60 USDSale -
CHERRY FLOATING SHELVES
Regular price From $174.25 USDRegular priceUnit price / per$205.00 USDSale price From $174.25 USDSale -
SUGAR MAPLE FLOATING SHELVES
Regular price From $154.70 USDRegular priceUnit price / per$182.00 USDSale price From $154.70 USDSale -
LIVE EDGE AMBROSIA MAPLE FLOATING SHELVES
Regular price From $147.90 USDRegular priceUnit price / per$174.00 USDSale price From $147.90 USDSale -
LIVE EDGE ENGLISH WALNUT FLOATING SHELVES
Regular price From $154.70 USDRegular priceUnit price / per$182.00 USDSale price From $154.70 USDSale -
LIVE EDGE CHERRY FLOATING SHELVES
Regular price From $217.60 USDRegular priceUnit price / per$256.00 USDSale price From $217.60 USDSale -
LIVE-EDGE ASH FLOATING SHELVES
Regular price From $105.40 USDRegular priceUnit price / per$124.00 USDSale price From $105.40 USDSale -
Sale
ASH FLOATING SHELVES
Regular price From $105.40 USDRegular priceUnit price / per$124.00 USDSale price From $105.40 USDSale